wtorek, 26 marca 2013

Źródła Miłości mają stron ...Myślałam, że dzisiejsze rozwiązywanie konkursu będzie łatwiejsze - bez specjalnych przygotowań, przekonywania "maszyny losującej" do oddania głosu (losu), i relacji fotograficznej z tego wszystkiego. Otóż nic bardziej mylnego! Wybranie trafnej (eeekhm;/?) i szybkiej odpowiedzi okazało się wcale nie takie proste. Albo inaczej - zasady konkursu okazały się zbyt proste!:) O ja naiwna i głupia - myślałam, że to będzie zabawa w "strzelanie", a  zapomniałam jakąż teraz świat broń oferuje. Strona księgarni podaje gotową odpowiedź:) Ale ok, ufam, że jeśli nie wszyscy, to przynajmniej większość z Was strzelała, a tym bardziej Lirael, która wygrała ten konkurs, tym samym otrzymując od Wydawnictwa Wielka Litera książkę Kishwar Desai Źródła Miłości. (odpowiedź: książka ma stron 400).
 
Oczywiście zajrzenie na stronę wspomnianej księgarni też było sposobem znalezienia rozwiązania konkursu, tylko moja naiwność chciała się zabawić;)
 
Gratuluję zwyciężczyni!!! Poproszę o adres, na który mam wysłać książkę na maila: moja06@wp.pl książka jest już u mnie, stąd ja będę ją wysyłać).
 
Wszystkim gratuluję zarówno umiejętności oceny jak i sprytu i dziękuję za zabawę, jednocześnie zapraszając na kolejne. A to już niedługo.

4 komentarze:

 1. Serdecznie gratuluję :-) A tak łatwo znowu nie było bo w internecie można znaleźć i inne odpowiedzi ;-)

  http://zapachyksiazki.blogspot.com/2013/03/zroda-miosci-kishwar-desai.html
  http://xrayofbooks.blogspot.com/2013/03/kishwar-desai-zroda-miosci.html

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pewnie i tak Alison - ale tak często pojawiająca się odpowiedź 400 dała mi do myślenia - tyle, że oczywiście nie mam nic przeciwko szukaniu w taki sposób odpowiedzi:)

   Usuń
 2. Bardzo dziękuję, a jest mi tym bardziej miło, że ze wszystkimi konkursami zwykle bywam na bakier, na przykład zupełnie nie mam szczęścia w losowaniach, a tym razem nagroda przypadnie w udziale mnie. :) Adres już wysłałam. Bardzo się cieszę z tej książki, bo zapowiada się naprawdę ciekawie.
  Serdecznie pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń